Zrušení složky hromadné v e-mailu na Seznamu

Seznam před časem zavedl a aktivoval všem uživatelům e-mailu novou složku „hromadné“. Ta je určena pro zachytávání hromadně rozesílaných emailů. Nejde, ale o spam a mohou tam končit zprávy které chcete dostávat a číst.

Většinou se jedná o obchodní nabídky firem, které jste dříve odsouhlasili a máte o ně zájem. Myšlenka je taková, že tyto zprávy nejsou tak důležité a můžete si je přečíst později. Proto se nemusí zobrazovat ve složce „doručené“ kde Vás budou rušit a která je určena jen pro ty důležité.

To má určitě logiku, ale musíte kvůli tomu kontrolovat jednu složku navíc. A to nemusí každému vyhovovat. A asi to tak i bude, protože se množí dotazy jak tuto funkci vypnout. Seznam naštěstí rozhodnutí zda tento filtr používat nebo ne nechal na nás. Složku hromadné tedy můžete zakázat. Jak to udělat?

Je to jednoduché. Postup je tento. V horním menu klikněte na „Nastavení“ a pak vyberte „Čtení zpráv“. Úplně dole v části „Hromadné zprávy“ odškrtněte „Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné“ a nastavení uložte.

 

Březen 10th, 2015